Udział w przedświątecznych warsztatach wikliniarskich
Dnia 9.04.2025 r. nauczyciele z czarnkowskiej "Górki" wzięli udział w przedświątecznych warsztatach wikliniarskich prowadzonych przez panią Agnieszkę zorganizowanych przez Miejskie Centrum Kultury.

