Stroik Bożonarodzeniowy

W dniu 13.12.2023r. w Zespole Szkół Technicznych im. Noblistów Polskich w Trzciance odbył się XXIV Powiatowy Konkurs pt.:"Stroik Bożonarodzeniowy", w którym wzięło udział 41 zawodników z 9 szkół podstawowych i ponadpodstawowych z naszego powiatu. Każda ze zgłoszonych osób musiała samodzielnie w ciągu 2 godzin wykonać świąteczny stroik stojący lub wiszący z przywiezionych własnych materiałów. 

Zespół Szkół im. Józefa Nojego w Czarnkowie godnie reprezentował uczeń Wojciech Wiza z pierwszej klasy Technikum Informatycznego. Nasz reprezentant nie uzyskał wprawdzie żadnego z trzech nagradzanych miejsc, jednak zdobył doświadczenie na przyszłość, poznał nowe techniki i możliwości wykonania pracy choć sam też wykazał się dużą pomysłowością i kreatywnością. 

Trzeba przyznać, że w tegorocznej edycji konkursu wszystkie wykonane przez młodzież prace zasługiwały na uznanie i nagrody lecz należało wybrać tylko trzy. Dodatkową atrakcją było zawarcie nowych znajomości i wymiana doświadczeń z szkolnego podwórka w atmosferze przedświątecznego klimatu.

Opiekun: Lucyna Kalkowska