Punkt biblioteczny Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Pile Filii w Czarnkowie

18.11.2016r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego otwarty został po raz kolejny punkt biblioteczny Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Pile Filii w Czarnkowie. Biblioteka Pedagogiczna w ramach współpracy w sieci nauczycieli bibliotekarzy powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego, wspomagając pracę nauczycieli, udostępniła  książki do dyspozycji nauczycieli i rodziców. Tematyka książek w punkcie  bibliotecznym jest zgodna z kierunkiem polityki oświatowej państwa: Upowszechnianie czytelnictwa, rozwijanie kompetencji czytelniczych wśród dzieci i młodzieży. Udostępnione książki, które formalnie pozostają na stanie biblioteki macierzystej można wypożyczać w bibliotece szkolnej na „Górce”. Serdecznie zapraszamy rodziców do odwiedzenia naszej biblioteki oraz o zapoznanie się z bogatą ofertą nowo zakupionych książek.